Apartamento Amoblado Y Acogedor
Iglesia Cristo Resucitado απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Apartamento Amoblado Y Acogedor Girardot.
Το διαμέρισμα απέχει μόλις 20 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Railroad Bridge βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών οδικώς.
Επιπλέον, υπάρχουν πετσέτες.
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, εξοπλισμένη με ψυγείο, φρυγανιέρα και μαγειρικά σκεύη.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Amoblado Y Acogedor;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Amoblado Y Acogedor στο κέντρο της πόλης. - ❓
Στο το Apartamento Amoblado Y Acogedor έχει πάρκινγκ;
Το το Apartamento Amoblado Y Acogedor παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Amoblado Y Acogedor;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Amoblado Y Acogedor.